FC Vova vs SK Ave.Ko., SFL ERGO A divizionas, Senvagės stadionas, 2019-11-03

Deja, bet auksinėse rungtynėse voviniams nepavyko įveikti Ave.Ko ir buvo pralaimėta rezultatu 3:1.
Pirmajame kėlinyje Vova priešininkams užkūrėm tikrą pirtį, tačiau fantastiškai tą dieną žaidęs Kalvelių vartininkas neleido įsiveržti į priekį. Skaudus smūgis voviniams buvo durtas pirmojo kėlinio pabaigoje, kai tolimu šūviu Ave.Ko kapitonas išvedė savo komandą į priekį.
Antrojo kėlinio pradžioje Kalvelių kontraatakos metu dar vienas įvartis, ir Vova nokdaune. Susikoncentravę tik į puolimą voviniai prasileido dar vieną įvartį, kuris palaidojo viltis išplėšti lygiąsias, tiesa, rungtynėms einant į pabaigą gražiu, tolimu smūgiu Abdului pavyko sušvelninti rezultątą, bet tai buvo viskas. Sveikinimai Kalveliams tapus čempionais! 🏆
FC VOVA šiais metais SFL A divizione iškovojo sidabrą, kas reiškia, kad kitų metų pavasarį voviniai pradės savo kelionę III lygoje !!! Tai yra auksčiausias pasiekimas klubui per 15 egzistavimo metų! Nuostabi dovana jubiliejaus proga! 🥳❤️✌️