# Team GP PTS
1
Trakai
15
45
2
F.Broliai
15
39
3
Pagiriai
15
31
4
Vova
15
29
5
Vėtra
15
22
6
Pilk
15
22
7
Skaidiškės
15
20
8
Euforija
15
17
9
Viesulas II
15
12
10
Pabradė II
15
9
11
Arpas
15
5
12
Setas
15
4

autovova.jpgPradžia

Viskas prasidėjo 2004-ųjų vasarą, kai www.hardcore.lt portalo forume atsirado skelbimas kviečiantis rinktis ir eit žaisti futbolą. Pirmajame kamuolio ridenime dalyvavo dabartinės komandos „direktorius“ Denisas ir „kapitonas“ Paulius, o taip pat ir pagrindinis vėliavnešys ir skanduočių meistras Krioklys. Iš karto po to buvo sudarytas nuolatinis grafikas ir prasidėjo intensyvios treniruotės tris kartus per savaitę. 

Pavadinimas
Ruošėmės kasmetiniam „Tabūns“ (alternatyvios kultūros festivalis Latvijoje) futbolo turnyrui - reikėjo sugalvot komandos pavadinimą. Po kelias dienas vykusios apklausos internete liko trys variantai: „The Players“, „FC Parketas“ ir „No Logo“. Kitoje treniruotėje vyko balsavimas, jo metu kažkas sušuko: „O davai pavadinam „FC VOVA“ (Vova buvo turbūt blogiausias žaidėjas kada nors žaidęs su mumis:))“. Taip ir liko. Bandėm galvot, kaip būtų galima iššifruot šį keturių raidžių žodį. Būta linksmų bandymų: „Vilniusa Oxujena Vapše Armyja”, „Vovka, Atkuda Vidiak? A?“, „Vania Obuolį Valgydamas Apsivėmė“. Galiausiai palikom tiesiog „FC VOVA“. Nupiešėm emblemą ir užrašėm „FC VOVA VNO – Let‘s make football a threat again“. 

Pirmosios kovos
Ruošiantis „Tabūns“ turnyrui draugiškoms rungtynėms pasikvietėm draugus iš Kauno. Žaidėm 6x6 ir, kaip dera šeimininkams, kokių 30 žiūrovų akivaizoje triuškinamai laimėjome 6:0. „Tabūns“ festivalyje laimėjom pirmą vietą keturių komandų grupėje, sėkmingai perkopėme aštunfinalį, o ketvirtfinalyje 0:3 pralaimėjom būsimiems čiampionams. 

Duobė
Grįžus iš Latvijos sutriko treniruočių grafikas. Komanda išsibarstė po Europą. Treniruotis ateidavo tik po 4-5 žmones. Likusi vasaros dalis praėjo praktiškai be futbolo. Savo pridėjo ir Kauno draugų komandos revanšas 1:6 rudenį. Taip tęsėsi iki pat kitos vasaros. 

Kilimas
Pirma 2005-ųjų vasaros mobilizacija – „Tabūns“ pakeitęs kitas latvių festivalis „Zabaks“. Ten vėl laimėjom grupę, bet dėl didelio lietaus turnyras buvo nutrauktas ir perkeltas į kitą dieną - pasirodžius tik mums vieniems, gavom išsvajotąją taurę ir garbės raštą. Tai įkvėpė ir grįžus namo apsiėmėm rengti futbolo turnyrą analogiškame Lietuvos festivalyje „Darom 2005“. Ten pusfinalyje įveikėm savo pagrindinius varžovus iš Kauno „Tri Poloski“ ir tik finale nusileidom 0:3. 

SFL
Apie SFL galvojom jau nuo 2005-ųjų pavasario, bet vis nesiryžom dalyvauti. Gal ir gerai. Vasarą apsvarstę visus už ir prieš, mobilizavę krūvą alternatyvaus jaunimo (grupių „Va Taip Vat“, „Pendelis“, „Toro Bravo“, „Frekenbok“, „dr.Green“ nariai ir kiti undergroundo veikėjai) nusprendėm – dalyvaujam! Ant popieriaus surašėm 25 žaidėjus. Sumetėm visas santaupas - pritrūko. Surandom rėmėją – Pauliaus sesę :) Apžiūrėjom keletą stadionų ir pasirinkom „Kuro aparatūrą“. Išsiuntėm registracijos anketą ir pirmyn! Po pirmo tragiškai nesėkmingo sezono buvo visokių minčių, bet žiemą išgyvenę Ateities mokyklos salėj, o „Sportimos“ turnyre sugebėję pralaimėt prieš „Užupį“ tik 0:1, nusprendėm, kad dar ne laikas pasiduot ir sutarę su SFL valdžia, kad už antrą sezoną mokam dalimis, užsiregistravom naujiems iššūkiams. Deja ir vėl pradžia ypač sunki. „Bekento“ pamoka ir pragertos rungtynės su „Studentais“. Sunku. Susirinkę nusprendėm susikaupt ir pabaigt bent pirmą ratą. Rezultatai ir žaidimas ima gerėti. Pirmą ratą baigiam pralaimėjimu 2:3. 2005-ųjų rudenį keliems komandos žaidėjams kilo mintis sukurti grupę, kurioje būtų galima apdainuoti visus „FC VOVA“ žygius – taip gimė oi!-ska-punk-united kolektyvas „Pendelis“ (http://pendelis.hardcore.lt) Vasara praleista ne veltui – futbolo turnyro organizavimas festivalyje „Darom 2006“, ten sutikti nauji žaidėjai bei užverbuoti pirmieji legionieriai - studentai iš Portugalijos ir jų draugas iš Turkijos. Su nekantrumu laukėm rungtynių prieš „Katastrofą“. 0:0! Pirmos lygiosios, alaus šventė, tačiau taško už tas rungtynes negavom... Po dviejų savaičių - „Studentai“. Paskutinis atodūsis, iš baudos aikštelės išspirtas kamuolys ir finalinis teisėjo švilpukas – 1:0! Spalio 1-oji – tarptautinė „FC VOVA“ komandos šventė! Pamenu mūsų vėliavą Pilies gatvėj, būrį fanų ir praeivių kalbas: „Įdomu, prieš ką „Lietuvos Rytas“ šiandien laimėjo“ :) Nors vėliau teko prisiminti apmaudaus pralaimėjimo skonį pirmaujant 2:0, gerbėjai nenusisuko nuo komandos – nuo pat pradžių SFL „FC VOVA“ garsėja savo aistringu ir spalvingu fanų būriu, kurio galėtų pavydėti ir aukštesnėse lygose rungtyniaujantys klubai. Olė futbolui ir FC VOVA! Juodai-raudonai balti pirmyn! 

Faktai
Pirmasis kamuolio spardymas: 2004 06 05
Pavadinimas: 2006 06 15 – 22 FC VOVA
Spalvos: juoda-raudona-balta
Internete: http://www.fcvova.lt
Pirmos rungtynės: 2004 07 04 FC VOVA – Kauno punx 6:0.
Trofėjai: I vietos taurė „Zabaks“ 2004m., II vietos taurė „Darom'05“ 2005m, II vietos taurė Alternative World Cup(UK) 2012, II vietos taurė Alternative World Cup(UK) 2013, 
I vietos taurė FC Vova 10 metų tūsofkėj, III vietos taurė Alternative World Cup 2014(DE).
Debiutas SFL: 2005 09 11 AC Gangai – FC VOVA 6:1.
Pirma pergalė SFL: 2006 10 01 FC VOVA – FK Studentai 1:0.
Didžiausias pralaimėjimas SFL: 2006 04 20 FC VOVA – Bekentas 1:15.
Didžiausia pergalė SFL: 2006 10 01 Ozo Tapyrai – FC VOVA 1:6.
Rezultatyviausias žaidėjas SFL: Dominykas Bliznikas - 49 įvarčiai.